Warsztat samochodowy Ascar

Jesteś tutaj:  HOME > O FIRMIE

ASCAR – Historia firmy

Warsztat Samochodowy ASCAR powstał w połowie 2016 roku. Jednak moje zamiłowanie do motoryzacji trwa nieprzerwanie od 1995 roku, kiedy zająłem się profesjonalnym tuningowaniem aut. Swoją pasję rozwijałem również przez aktywne uczestnictwo w rajdach samochodowych. Równocześnie zdobywałem doświadczenie jako pracownik ASO Toyota Radom. Byłem mechanikiem samochodowym, doradcą serwisowym, zajmowałem się kontaktami z klientem. Pełniłem również funkcję kierownika oddziału.

Przejście przez te wszystkie etapy rozwoju zawodowego sprawiły, że zdobyłem ogromną wiedzę oraz umiejętności, które stały się motorem rewolucyjnych zmian zawodowych w moim życiu.

Wykształcenie, oraz doświadczenie zawodowe sprawiły, że podjąłem decyzję o prowadzeniu samodzielnego warsztatu. W 2016 roku powstał więc warsztat samochodowy ASCAR, a ponieważ wiedziałem, że mogę prowadzić usługi samochodowe na wysokim poziomie, przystąpiłem do sieci EuroWarsztat. Po spełnieniu wszystkich wytycznych wymaganych od członków tej międzynarodowej sieci, warsztat samochodowy ASCAR otrzymał w lutym 2017 roku Certyfikat Sieci Niezależnych Serwisów Samochodowych „EuroWarsztat”. Daje on możliwość serwisowania aut na gwarancji producenta bez jej utraty.

W Ascar świadczymy usługi serwisowania, naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej samochodów japońskich. Szczególnie jesteśmy postrzegani jako specjaliści w takich serwisach jak: Suzuki, Mazda, Mitsubishi, serwis Toyotaserwis Lexusserwis Honda i serwis Mazda.

ascar obsługa flot  radom

Warsztat samochodowy ASCAR :

ascar serwis flot radom
  • przestronna hala napraw z sześcioma stanowiskami naprawczymi,
  • komfortowe biuro obsługi klienta wraz z poczekalnią przy ul. Limanowskiego 97,
  • stanowisko do naprawy samochodów dostawczych,
  • Centrum Ubezpieczeń,
  • depozyt opon/kół.
|

Iść do przodu nieustannie podnosząc jakość świadczonych usług i kwalifikacji oraz oferować markowe produkty w dobrej cenie – oto nasz cel! Dlatego postawiliśmy na współpracę z siecią EuroWarsztat, który gwarantuje wsparcie merytoryczne i praktyczne w dynamicznie rozwijającym się rynku motoryzacyjnym.

EuroWarsztat

ascar eurowarsztat radom

EuroWarsztat to międzynarodowa organizacja, która zrzesza ponad pięć tysięcy warsztatów samochodowych z dwudziestu krajów Europy i Świata. Polską sieć tworzy ponad dwieście warsztatów samochodowych, które charakteryzują się z jednej strony niezależnością (np. różnorodnością produktów i usług), przy jednoczesnym wysokim poziomie świadczonych usług.

Pomysł stworzenia sieci niezależnych warsztatów zrodził się w Groupauto International w 1998r. Pierwsza sieć powstała we Włoszech. Sukces tej pilotażowej sieci zaowocował rozszerzeniem działalności na inne kraje Europy i Świata.

Korzystając z usług serwisu samochodowego, który jest zrzeszony w sieci EuroWarsztat, masz pewność usług na wysokim, europejskim poziomie.

Dzięki częstym kontrolom, warsztaty samochodowe są zmotywowane do ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości usług. W warsztatach należących do sieci EuroWarsztat klienci mają pewność, że zostaną obsłużeni w najwyższym standardzie usług.

ascar eurowarsztat radom

Na jakość naszych usług składają się:

obsługa flot mechanik

rozumiemy nowoczesne techniki zarządzania, dzięki czemu oferta naszego warsztatu dostosowana jest do rosnących wymagań klientów,

ascar serwis

nasi mechanicy są dobrze wyszkoleni i cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, co przekłada się na wysoką jakość i szybkość naprawy samochodów,

warsztat samochodowy radom

doradcy serwisowi, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami są wyszkoleni w zakresie nowoczesnych technik prezentacji usług, co ułatwia jasność i sprawność w komunikacji z klientami,

naprawa flot

nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia, narzędzia i oprogramowanie techniczne, dzięki czemu możliwa jest precyzyjna i trafna diagnostyka,

serwis aut flot

każdy warsztat samochodowy, który chce przystąpić do sieci EuroWarsztat, musi spełnić określone standardy, które są regularnie sprawdzane i weryfikowane przez niezależny audyt.

CERTYFIKATY

CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
CERTYFIKAT ASCAR serwis aut japońskich
honda serwis warsztat mechanik radom

ASCAR – serwis aut japońskich