Obsługa FLOT samochodowych

Jesteś tutaj:  HOME > OBSŁUGA FLOT 

ASCAROBSŁUGA FLOT samochodowych– Radom

ASCAR to serwis samochodowy w Radomiu, który wykonuje naprawy samochodów klientów indywidualnych, jak i auta flotowe. Obsługa flot samochodowych obejmuje serwis i naprawę wszystkich marek aut, a w szczególności samochodów marki Toyota / Lexus / Honda / Nissan / Mitsubishi / Mazda.

W ramach usługi

możesz liczyć na specjalną ofertę.

obsługa flot mechanik

Wysokiej jakości obsługę serwisową i po serwisową, wykonywaną zgodnie z zaleceniami producentów.

ascar serwis

Indywidualne warunki handlowe oraz możliwość negocjacji cen, które sprawiają, że nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

warsztat samochodowy radom

Szeroki zakres usług, dzięki którym załatwisz wszystko w jednym miejscu.

naprawa flot

Wyznaczoną osobę do obsługi danej floty, która posiada informacje o flocie, jej stanie technicznym oraz historii serwisowania. Osoba taka jest wsparciem w komunikacji z serwisem. Dzięki niej masz również stały dostęp do informacji na temat stanu Twojej floty.

serwis aut flot

Rabaty od cen standardowych, których wysokość zależy od ilości serwisowanych samochodów. Dzięki temu, że zaopatrujemy się w sklepach sieciowych EuroWarsztatu, zaoferujemy Ci także specjalne ceny na części, które mamy w bardzo atrakcyjnych cenach.

serwis aut japońskich

Samochody klientów flotowych traktowane są priorytetowo, dlatego możesz liczyć na atrakcyjne terminy napraw.

ascar obsługa flot  radom

Ascar – Radom

należy do sieci EuroWarsztat!

ascar serwis flot radom

Międzynarodowa sieć EuroWarsztat obejmuje obecnie ponad 6,5 tys. serwisów samochodowych, z czego około 200 zlokalizowanych jest w Polsce. Wszystkie punkty usługowe, które są członkami tej sieci, regularnie podlegają audytom mającym ocenić zgodność ich standardów z wymaganiami marki. Tym samym zapewniamy utrzymanie wysokich norm jakościowych oraz dostęp do najnowszych materiałów szkoleniowych i rozwiązań serwisowych na poziomie europejskim. Warto zaznaczyć, że wszystkie naprawy przeprowadzane w punktach należących do sieci EuroWarsztat są uznawane przez producenta Mazdy i nie mają wpływu na utratę gwarancji.

warsztat obsługujący floty

ASCAR – O OBSŁUDZE FLOT WIEMY WSZYSTKO