Serwis samochodów hybrydowych

Jesteś tutaj:  HOME > SERWISY > ASCAR SERWIS SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

Naprawa hybryd – ASCAR Radom

Posiadanie samochodu hybrydowego łączy w sobie wiele zalet, jak choćby mniejsza emisja spalin i tańsza jazda po mieście (szczególnie w korkach). Aby jednak móc w pełni z tych zalet korzystać, należy świadomie i z rozmysłem wybierać serwis, kierując się jego renomą, poziomem fachowości i realnymi możliwościami obsługiwania tak zaawansowanych technologii.

Niezależny serwis ASCAR Radom oferuje prawdziwie profesjonalną jakość usług, opartą na dużym doświadczeniu, stale przeprowadzanych szkoleniach personelu oraz wzorcowo wyposażonym warsztacie. Atuty zarówno w sprzęcie, jak i w wiedzy oraz praktyce naszych pracowników, przekładamy na efekty w postaci trafnych diagnoz i sprawnego eliminowania wszelkich usterek. Pozytywnie zaskakujemy też naszych Klientów, jeśli chodzi o ceny, ponieważ nie są wygórowane. Śmiało więc można stwierdzić, że utrzymujemy korzystny stosunek jakości do ceny.

Oto kluczowe powody,

dla których naprawa hybryd w ASCAR Radom jest rozsądnym wyborem:

naprawa samochodów hybrydowych

NASZE KOMPETENCJE

Hybrydami oraz napędem elektrycznym zajmujemy się od początku istnienia naszej firmy. Nie staramy się tego robić „dobrze”, ani nawet „bardzo dobrze”, tylko celujemy w poziom ekspercki. Dlatego cały czas aktualizujemy naszą wiedzę, uwzględniając wdrażane nowości. Członkostwo w sieci NexDrive, specjalizującej się w napędach alternatywnych, umożliwia nam dostęp do szkoleń, opracowań technicznych, a także zapewnia wsparcie technologiczne. Posiadamy więc możliwości oraz ambicje, by świadczyć usługi o najwyższych standardach jakościowych.

mechanik samochody hybrydowe

NASZA SPECJALIZACJA

Serwis samochodowy ASCAR Radom już na starcie ukierunkowany został na obsługę aut japońskich. A ponieważ nie kto inny, tylko właśnie Toyota wprowadziła do obiegu pierwszy seryjnie produkowany samochód o napędzie hybrydowym, więc siłą rzeczy w naszej specjalizacji honorowe miejsca zajęła naprawa hybryd, jak również napędów elektrycznych. Wykonujemy praktycznie pełny serwis pojazdów hybrydowych oraz komputerową diagnostykę. Alternatory, rozruszniki, regeneracja baterii – zarówno te, jak i wszelkie inne zagadnienia związane z naprawą hybryd – nie mają przed nami żadnych tajemnic. Posiadamy także specjalistyczne zaplecze techniczne, włącznie z oprzyrządowaniem kompatybilnym z konkretnymi modelami takich marek, jak Toyota, Lexus, Honda czy Mazda.

naprawa hybryd

NASZ STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

Zależy nam na tym, by nasi Klienci chętnie do nas powracali, a nie, żeby w popłochu sprzedawali auto po zobaczeniu rachunku za naprawę. Dlatego stawiamy na jakość i na zrównoważone ceny. Znamy cenniki obowiązujące w ASO i jesteśmy w stanie przy każdej praktycznie usłudze zaoferować atrakcyjną i korzystną opcję. Do nas przyjeżdżasz po to, aby otrzymać fachową POMOC. Pomoc, która polega na trafnym zdiagnozowaniu usterki i wyeliminowaniu jej przy jak najmniejszym obciążeniu kosztami.

mechanik specjalizujący się w hybrydach

NASZA GWARANCJA

Zarówno wymienione części, jak i przeprowadzone naprawy w ASCAR Radom objęte są okresem gwarancyjnym. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek mankamentów bezzwłocznie przystępujemy do ich wyeliminowania, nie obciążając Klienta dodatkowymi kosztami.

serwis samochodów hybrydowych

NASZE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Przede wszystkim chcemy, żebyś czuł się u nas komfortowo. Dlatego będziemy starali się naprawić Twój samochód jak najlepiej, jak najszybciej i po jak najmniejszych kosztach. Aby zwiększyć Twój komfort, możemy zaoferować Ci auto zastępcze na czas naprawy, transport Twojego pojazdu w ramach usługi door-to-door lub po prostu dobrą kawę w wygodnym fotelu przed telewizorem w naszej poczekalni, jeżeli chcesz zaczekać na miejscu.

 Co warto wiedzieć o hybrydach:

samochody hybrydowe

To idealny napęd do pokonywania miejskich (i nie tylko) korków, dzięki czemu można zaoszczędzić znaczne koszty bezproduktywnego spalania paliwa.

samochody hybrydowe

To idealny napęd dla ludzi ceniących ekologię, ponieważ ogranicza emisję spalin.

samochody hybrydowe

To napęd, który nie generuje nadmiernego hałasu, co jest szczególnie korzystne na cichych osiedlach, a także podczas wakacyjnych wycieczek do miejsc cennych przyrodniczo.

samochody hybrydowe

Liderem w produkcji aut o napędzie hybrydowym jest koncern Toyota, a modelem, który na świecie sprzedaje się najlepiej, jest Toyota Prius.

samochody hybrydowe

Napędy hybrydowe i elektryczne to aktualnie najszybciej rozwijające się technologie motoryzacyjne, dzięki czemu ich atrakcyjność stale rośnie.

samochody hybrydowe

Silnik elektryczny w napędzie hybrydowym działa jak alternator, efektywnie ładując akumulatory podczas pracy silnika spalinowego.

samochody hybrydowe

Napęd hybrydowy to dość szerokie pojęcie, obejmujące zarówno układy, w których silnik elektryczny pełni funkcję pomocniczą i marginalną, jak również układy, w których jest niemal na odwrót i to silnik spalinowy jest jednostką pomocniczą. W każdym jednak przypadku są to dwa rodzaje napędu, które wymagają fachowej obsługi serwisowej, dysponującej specjalistyczną wiedzą i sprzętem.

serwis samochodów hybrydowych radom

ASCAR serwis samochodów hybrydowych