Serwis MAZDA

Jesteś tutaj:  HOME > SERWISY > ASCAR SERWIS MAZDA RADOM

ASCAR – serwis Mazda – Radom

W naszym warsztacie wszystkie Modele Mazdy są pod całkowitą kontrolą, ponieważ jesteśmy ukierunkowani przede wszystkim na auta japońskie. Samochody Mazda zajmują u nasz szczególne miejsce. Dlatego nie są w stanie nas w niczym zaskoczyć. Możesz przyjechać do nas nawet Mazdą 5 PremacyHydrogen RE Hybrid. Znajdziemy w niej każdą możliwą usterkę i naprawimy ją bez utraty gwarancji.

5 niepodważalnych argumentów

dla których warto postawić na SERWIS MAZDA – ASCAR:

mazda mechanik

Specjalizacja w naprawach samochodów marki Mazda

Nasza wyjątkowość wynika z faktu, że specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów marki Mazda. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat samochodów Mazda, praktycznie znamy je na wylot. Bywa, że niektóre warsztaty zwracają się do nas, gdy napotykają bardziej skomplikowane problemy. Nie tylko jesteśmy zaznajomieni z każdym modelem Mazdy w najdrobniejszych szczegółach, ale także dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i narzędziami do napraw, które są kompatybilne z danymi modelami. Posiadamy stały dostęp do oryginalnych części, a także oferujemy wysokiej jakości zamienniki, które nie wpływają negatywnie na gwarancję.

warsztat mazda

Stałe doskonalenie i aktualizacja wiedzy

Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z szybko zmieniającymi się technologiami i nowymi produktami wprowadzanymi na rynek. Reagujemy na wszelkie zapowiedzi branżowe, aby zdobyć wiedzę i dostosować się do nowych standardów z wyprzedzeniem. Dlatego możesz bez obaw przyjechać do nas nawet najnowszym modelem Mazdy – już mamy doświadczenie z jego obsługą i nie zaskoczy nas żaden problem!

mazda radom naprawy

Doskonały stosunek jakości do ceny

Już na początku otrzymasz u nas atrakcyjny rabat w wysokości około 20% w porównaniu do cen obowiązujących w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Dodatkowo, zapewniamy pełną gwarancję, że nasze usługi są na tym samym wysokim poziomie co w ASO. Co więcej, mamy sygnały od naszych zadowolonych klientów, że w niektórych obszarach nawet przewyższamy standardy. Oczywiście, w Autoryzowanych Stacjach Obsługi również pracują ludzie, niektórzy bardziej zaangażowani niż inni. My natomiast doceniamy swoją wartość i nie schodzimy poniżej określonego poziomu. Wszystko to przynosi korzyści naszym klientom!

serwis mazda

Gwarancja na naprawy

Jesteśmy transparentni w tej sprawie: w serwisie Mazdy w ASCAR oferujemy pełną gwarancję zarówno na wymienione części, jak i przeprowadzone naprawy. Twój samochód i Twój portfel są w pełni chronione, ponieważ w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad nie naliczamy dodatkowych kosztów.

serwis aut japońskich mazda

Wyjątkowy komfort dla Klienta

Dla nas priorytetem jest zapewnienie Klientowi pełnego komfortu i satysfakcji, nie wyobrażamy sobie działania w inny sposób. Jeśli chcesz zaczekać na odbiór swojego pojazdu, udostępniamy wygodną poczekalnię z kawiarnią i telewizją. W przypadku naprawy, która wymaga dłuższego czasu, oferujemy możliwość skorzystania z samochodu zastępczego, dzięki któremu możesz bezpiecznie odjechać. Dodatkowo, możemy zorganizować transport Twojego pojazdu w ramach usługi door-to-door, aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort. Twój wygoda jest dla nas niezwykle ważna!

ascar serwis mazda radom

ASCAR – serwis MAZDA – RADOM

należy do sieci EuroWarsztat!

ascar serwis mazda radom

Międzynarodowa sieć EuroWarsztat obejmuje obecnie ponad 6,5 tys. serwisów samochodowych, z czego około 200 zlokalizowanych jest w Polsce. Wszystkie punkty usługowe, które są członkami tej sieci, regularnie podlegają audytom mającym ocenić zgodność ich standardów z wymaganiami marki. Tym samym zapewniamy utrzymanie wysokich norm jakościowych oraz dostęp do najnowszych materiałów szkoleniowych i rozwiązań serwisowych na poziomie europejskim. Warto zaznaczyć, że wszystkie naprawy przeprowadzane w punktach należących do sieci EuroWarsztat są uznawane przez producentaMazdy i nie mają wpływu na utratę gwarancji.

ASCAR – serwis MAZDA – RADOM

należy do sieci NexDrive!

nextdrive mazda warsztat

NexDrive to pierwsza w Polsce sieć serwisowa, która gromadzi warsztaty specjalizujące się w obsłudze pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Podobnie jak w przypadku EuroWarsztatu, przynależność do tej sieci zapewnia solidne wsparcie szkoleniowe oraz dostęp do profesjonalnego wyposażenia, jednak oczywiście wiąże się z rygorystycznym przestrzeganiem norm i standardów jakościowych. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają obsługę zgodną ze wszystkimi wymogami producenta, a także precyzyjne i bezbłędne przeprowadzenie wszelkiego rodzaju napraw.

nextdrive mazda warsztat

 Co warto wiedzieć o Mazdach?

Mazda to jak gdyby marka o dwóch twarzach. Pierwsza twarz to oczywiście słynny silnik rotacyjny (lub – jak kto woli – silnik Wankla). Druga odsłona Mazdy pojawia się już w obecnym stuleciu i przekierowuje koncern na nowe tory rozwoju w poszukiwaniu jak najmniejszego zużycia paliwa i jak najniższej emisji. Jakich cudów potrafił dokonywać silnik Wankla, to zapewne wiedzą fani wyścigów 24-godzinnych. Jakie miał przy tym parametry spalania – o tym dobitnie świadczy fakt, że obecnie nie produkuje się już seryjnie ani jednego samochodu z tym silnikiem. Silnik Wankla potrafił też być nie lada wyzwaniem dla mechaników. Oczywiście nie dla wszystkich!

Dlaczego Mazda tak długo pozostawała w cieniu (pod względem sprzedaży) za takimi potentatami, jak Toyota czy Honda? Być może powodem był właśnie osławiony silnik Wankla, choć przecież nie wszystkie Mazdy były wyposażone w tę jednostkę napędową. Warto tu nadmienić, że dopiero od 2008 roku funkcjonuje w Polsce oficjalne przedstawicielstwo Mazdy. Do tego czasu większość modeli na polskich drogach to były auta używane, sprowadzane z zagranicy. Nierzadko właśnie z silnikiem rotacyjnym, który – chociaż dość prosty w budowie – wymaga specyficznego serwisowania. Złe serwisowanie to częste awarie, a częste awarie to niechęć użytkowników. A przecież Mazda tak naprawdę należy do ścisłej czołówki światowej, jeśli chodzi o bezawaryjność!

 mazda radom

W roku 1967 z linii produkcyjnej zjechała Mazda 110 S Cosmo – pierwszy seryjny samochód z dwurotorowym silnikiem Wankla.

mechanik mazda radom

W roku 1991 prototyp Mazda 787 B (z silnikiem Wankla) wygrał legendarny wyścig 24 Hours of Le Mans. Tego sukcesu, jak dotąd, nie powtórzył żaden inny japoński producent.

warsztat mazda radom

W roku 2008 Mazda RX-8 (z silnikiem Wankla) zwyciężyła w 24-godzinnym wyścigu DaytonaRolex 24 w klasie GT-class.

mazda

Mazda RX-8, produkowana w latach 2003–2012, była ostatnim na świecie wytwarzanym seryjnie samochodem z silnikiem Wankla.

serwis mazda radom

Mazda MX-5 przeszła do historii jako najczęściej kupowany roadster na świecie, zdobywając tytuły Samochodu Roku (1989 i 2005) wg Wheels Magazine, a także tytuł „najlepszego samochodu sportowego lat 90.” wg Sports Car International.

mazda

Mazda 2 zdobyła tytuł Światowego Samochodu Roku 2008.

mazda

W roku 2009 powstała Mazda 5 PremacyHydrogen RE Hybrid – pierwszy na świecie samochód hybrydowy z silnikiem rotacyjnym, przystosowanym do spalania wodoru i benzyny, w którym połączono wodorowy silnik rotacyjny i silnik elektryczny.

mazda

W roku 2007 Mazda dokonała „liftingu” swojej filozofii marki, stawiając sobie za cel dbałość o środowisko naturalne. Do roku 2015 udało się obniżyć w niektórych modelach spalanie, nawet o 30%.

mazda warsztat

ASCAR serwis Mazda – o Mazdach wiemy wszystko