Serwis Toyota

Jesteś tutaj:  HOME > SERWISY > ASCAR SERWIS Toyota RADOM

ASCAR – serwis Toyota – Radom

Niezależny serwis samochodowy ASCAR w Radomiu powstał w roku 2016. Od początku swego istnienia zorientowany był na marki japońskie ze szczególnym uwzględnieniem Toyoty, której renoma stała się swoistym wyznacznikiem jakości oferowanych usług. Aktualnie wykonujemy całe spektrum usług serwisowych okresowych oraz wszelkiego rodzaju naprawy dotyczące każdego modelu marki Toyota. Naszymi atutami są absolutny profesjonalizm i kompleksowa obsługa Klienta w oparciu o wysokie standardy wyposażenia technicznego, a także o wiedzę i umiejętności naszego personelu.

5 niepodważalnych argumentów

dla których warto postawić na SERWIS TOYOTA – ASCAR:

toyota mechanik

Specjalizacja

To nas wyróżnia spośród licznej rzeszy warsztatów obsługowych o ogólnym profilu. O Toyocie wiemy praktycznie wszystko i zdarza się, że niektóre warsztaty kierują Klientów do nas w przypadku bardziej skomplikowanego problemu. Nie tylko znamy szczegółowo poszczególne modele Toyoty, ale także dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem do diagnozy i napraw – kompatybilnym z konkretnymi modelami. Mamy stały dostęp do części oryginalnych, a także (co jest dość istotne) do wysokiej jakości zamienników, których wykorzystanie nie powoduje utraty gwarancji.

toyota mechanik

Specjalizacja

To nas wyróżnia spośród licznej rzeszy warsztatów obsługowych o ogólnym profilu. O Toyocie wiemy praktycznie wszystko. Nie tylko znamy szczegółowo poszczególne modele Toyoty, ale także dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem do diagnozy i napraw. Mamy stały dostęp do części oryginalnych, a także do wysokiej jakości zamienników, których wykorzystanie nie powoduje utraty gwarancji.

warsztat toyota

Szkolenia i stale poszerzana wiedza

Szkolimy się cały czas, by nadążyć za szybko zmieniającymi się technologiami i wprowadzanymi na rynek nowościami. Reagujemy na każdą zapowiedź w branży, by z wyprzedzeniem poszerzyć swoją wiedzę i zaktualizować ją do nowych standardów. Dlatego możesz bez obaw przyjechać do nas najnowszym modelem Toyoty – już go „przerobiliśmy” i niczym nas nie zaskoczy!

warsztat toyota

Szkolenia i stale poszerzana wiedza

Szkolimy się cały czas, by nadążyć za szybko zmieniającymi się technologiami i wprowadzanymi na rynek nowościami. Reagujemy na każdą zapowiedź w branży, by z wyprzedzeniem poszerzyć swoją wiedzę i zaktualizować ją do nowych standardów.

toyota radom naprawy

Najlepszy stosunek ceny do jakości

Już na dzień dobry dostajesz od nas rabat w wysokości ok. 20% w stosunku do cen obowiązujących w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Brzmi nieźle? Do tego dokładamy 100% gwarancji, że nasze usługi stoją na takim samym poziomie, jak w ASO. I tak już całkiem na marginesie: mamy takie sygnały od Klientów, że w niektórych kwestiach potrafimy być nawet lepsi. No cóż, w ASO także pracują ludzie: jedni się bardziej przyłożą, inni mniej. A my znamy swoją wartość i poniżej pewnego poziomu nie schodzimy. Z korzyścią dla naszych Klientów rzecz jasna!

toyota radom naprawy

Najlepszy stosunek ceny do jakości

Już na dzień dobry dostajesz od nas rabat w wysokości ok. 20% w stosunku do cen obowiązujących w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Brzmi nieźle? Do tego dokładamy 100% gwarancji, że nasze usługi stoją na takim samym poziomie, jak w ASO.

serwis toyota

Gwarancja na naprawę

Serwis Toyota w ASCAR stawia sprawę jasno: dostajesz gwarancję zarówno na wymienione części, jak i na przeprowadzone naprawy. Twoje auto i Twój portfel są całkowicie bezpieczne, bo w przypadku stwierdzonych wad nie ponosisz dodatkowych kosztów.

serwis aut japońskich toyota

Komfort Klienta

Komfort i satysfakcja Klienta to dla nas są sprawy priorytetowe i nie wyobrażamy sobie, żeby mogło być inaczej. Jeżeli więc życzysz sobie zaczekać u nas na odbiór swojego pojazdu, to do Twojej dyspozycji jest wygodna poczekalnia z serwisem kawowym i telewizją. Jeśli naprawa wymaga więcej czasu, to możesz odjechać od nas samochodem zastępczym. Możemy także zorganizować transport Twojego auta w ramach usługi door-to-door.

ascar serwis toyota radom
ASCAR – serwis Toyota – RADOM

należy do sieci EuroWarsztat!

ascar serwis toyota radom

Międzynarodowa sieć EuroWarsztat zrzesza już grubo ponad 6,5 tys. serwisów samochodowych, z czego ok. 200 w Polsce. We wszystkich zrzeszonych punktach obsługi przeprowadzane są regularne audyty oceniające zgodność standardów danej placówki ze standardami marki. To z jednej strony konieczność utrzymywania rygorystycznie wysokich norm jakościowych, a z drugiej – zapewniony dostęp do najnowszych materiałów szkoleniowych i rozwiązań serwisowych na poziomie europejskim. Wszelkie naprawy, dokonywane w punktach sieci EuroWarsztat, są honorowane przez producentów Toyoty i nie powodują utraty gwarancji.

ASCAR – serwis Toyota – RADOM

należy do sieci NexDrive!

nextdrive toyota serwis

NexDrive to pierwsza sieć serwisowa w Polsce zrzeszająca warsztaty obsługujące pojazdy elektryczne oraz hybrydowe. Podobnie jak w przypadku EuroWarsztatu, tutaj także przynależność do sieci zapewnia solidne wsparcie szkoleniowe oraz dostęp do profesjonalnego wyposażenia, ale oczywiście wiąże się z restrykcyjnym przestrzeganiem norm i standardów jakościowych. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na obsługę zgodną ze wszelkimi wymogami producenta oraz oczywiście na precyzyjne i bezbłędne przeprowadzanie wszelkiego typu napraw.

nextdrive toyota

TOYOTA – królowa motoryzacji!

Ci, którzy na bieżąco śledzą wieści ze świata motoryzacji, zapewne wiedzą. Pozostali mogą dowiedzieć się tutaj, że:

mechanik toyota radom

Marka Toyota jest globalnym liderem pod względem produkowanych samochodów (w roku 2012 jako pierwsza ustanowiła rekord 10 milionów pojazdów rocznie).

serwis toyota radom

Toyota Corolla jest najlepiej sprzedającym się samochodem świata wszech czasów (pułap 50 mln egzemplarzy został przekroczony w 2021 roku).

warsztat specjalizujący się w  toyotach radom

W aktualnym rankingu Forbesa Toyota zajmuje 11 pozycję wśród najcenniejszych firm świata, będąc jednocześnie najwyżej notowaną marką samochodową.

mechanik specjalizujący się w  toyotach radom

Począwszy od grudnia 1997 roku, kiedy uruchomiono pierwszą masową produkcję samochodu benzynowo-elektrycznego (Toyota Prius), Toyota nieprzerwanie dzierży tytuł lidera rozwoju i jednocześnie największego światowego producenta samochodów z niskoemisyjnym napędem hybrydowym.

mechanik toyota

W roku 2020 Toyota zajęła 1 miejsce w Polsce, sprzedając ponad 64 tys. samochodów osobowych i dostawczych.

toyota

Wg rankingów publikowanych przez ekspertów na niezależnych portalach motoryzacyjnych, Toyota cieszy się opinią najbardziej niezawodnej marki w Polsce, a jednocześnie marki, której użytkownicy NAJMNIEJ WYDAJĄ NA SERWIS.

naprawa

ASCAR serwis – TOYOTA bez tajemnic!